Herman van der Hoff - Muze no. 5
Herman van der Hoff - Muze no. 3
Arthur Secunda - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: (Surrealistische) landschappen
Jaartal | 1882 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 82.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Redelijk | ||||||
Het werk heeft 1 oude restauratie en wat craquelé in de oude dikke vernis. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.