Lenneke Saraber - 3 lino's

Lenneke Saraber - 3 lino's kopen? Bied vanaf 75!
Lenneke Saraber - 3 lino's kopen? Bied vanaf 75!Lenneke Saraber - 3 lino's kopen? Bied vanaf 75!Lenneke Saraber - 3 lino's kopen? Bied vanaf 75!Lenneke Saraber - 3 lino's kopen? Bied vanaf 75!Lenneke Saraber - 3 lino's kopen? Bied vanaf 75!
  • Lenneke Saraber (1967)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2008
Techniek Hout/Linosnede
Drager Geschept Papier
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 8.5 x 13 cm (h x b)
Passe-partout 21 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/10
Het zijn drie zeer mooie lino's met onderwerp vogel en alle drie getiteld en met de hand gesigneerd.
Twee afdrukken met passepartout.

Kievit: oplage 1/10 en het jaar 2008             - maat afbeelding 8,3  x 13 cm
Jasper: oplage 2/7  en het jaar 2011              -                                      9,5 x 14,5 cm
Meerkoet: oplage 22/50 en het jaar 2009 -                                       9,5 x 14,5 cm
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Lenneke Saraber (1967)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  daafse
51 verkochte items
Alle items (12)
29.5 cm
21 cm
13 cm
8.5 cm