Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's

Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!
Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 65!
  • Lenneke Saraber (1967)
Type kunstwerk Kunstboeken
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Hardcover
Onderwerp Beeldende Kunst
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Twee mooie boekjes met harde kaft.
Het ene boekje "Wolkje en Nocturne" heeft twee lino's elk achter passepartout  geplaatst.
Hand gesigneerd.
Tites: "Wolkje" - 10x10 cm oplage 7/9, jaar 2003
              "Nocturne - 10 x10 cm oplage 2/8, jaar 2002

Het ander boekje "Sneeuw in het bos" met één lino wederom achter passepartout en handgesigneerd
Titel: "Winterimpressie" - 15 x 15 cm, oplage 2/6, jaar 2003
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Lenneke Saraber (1967)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  daafse
51 verkochte items
Alle items (12)
30 cm
20 cm