Ekpo Eyo (1931-2011) TWO THOUSAND YEARS NIGERIAN ART
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 33 x 26 cm (h x b) |
€ 40
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Nigeriaans.
Techniek | Hardcover |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 91 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 50 x 36 x 24 cm (h x b x d) |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 33 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 61 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 55 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |