Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Nieuw-Zeelander.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Carborundum |
Afmetingen | 44 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 23.5 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |