Aji V.N. (1968) figuur
Afmetingen | 22 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
€ 95
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indiaas.
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 42 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 95 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 81 x 106 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |