Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Multimedia |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Multimedia |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Afmetingen | 43 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Het werk is jarenlang opgerold in berging geweest in kartonnen rol. Het is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||