Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 23/90 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||