Wim Schuhmacher - 2 catalogi, uit 1964 en 1974 &krantenartikel &ingelijste foto tentoonstelling
Leon Delderenne - Schilderij van Leon Deelderenne
Henny van der Vegt - 2x hardcover: Flowering Beauties IV en V (=gesigneerd, incl. film op CD)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29.7 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Werk is in goede staat. Als afgebeeld. Foto's zijn onderdeel van de conditiebeschrijving. NOTA BENE : Kosteloze wereldwijde levering Levertijd 2-4 weken | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 22-4-2024 om 14:49 |
Eindtijd | 12-5-2024 om 19:18 |