Arie Zwart - Prachtig schilderij Arie Zwart
Anton Martineau - Zonder titel
Leen Spaans - Without time - gemengde techniek op paneel
Jasper Banen - Hanenkam en buidel
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Offset |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
zeer gied | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||