Herman Brood - 4 boeken: Souvenirs 1e druk/Wild Romance de film/Broodje gezond en halfom
Cecile de Bruijn - Zonder titel
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 2000 |
Stijl | Minimalistisch |
Afmetingen | 18 x 35 x 35 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4500 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
- door meer dan twintig jaar gebruik in de zitkamer van de eigenaar, zitten er lichte beschadigingen op de buitenkant; kleine krasjes, zo goed mogelijk gefotografeerd. Met verzending per post heb ik slechte ervaringen, dus alleen ophalen of laten ophalen bij mij thuis in Deventer. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deventer, Nederland |