Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1928 |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is ingelijst achter glas en verkeert derhalve in zeer goede staat, behoudens wat mogelijke egale verkleuring van het papier. Het fraaie lijstje heeft wat beschadigingen (op de hoeken) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter