Johannes Mock - Man aan het werk

Johannes Mock - Man aan het werk kopen? Bied vanaf 15!
Johannes Mock - Man aan het werk kopen? Bied vanaf 15!Johannes Mock - Man aan het werk kopen? Bied vanaf 15!Johannes Mock - Man aan het werk kopen? Bied vanaf 15!
  • Johannes Mock (1800-1884)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 8.5 x 11.5 cm (h x b)
Passe-partout 12 x 14.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Leuk etsje van Johannes Mock.

Afmetingen van de ets (h x b) cm:
Afbeelding: 8,5 x 11,5
Blad: 12 x 14,5
Rechtsonder gesigneerd

De afbeeldingen zijn een onderdeel van de beschrijving.

Van het leven van jonkheer Johannes Mock is niet veel meer bekend dan dat hij in 1800 werd geboren in het Duitse Warendorf en dat hij officier in het leger was. Omstreeks 1827 koos hij voor een artistieke loopbaan. Hij vestigde zich in Den Haag en nam les van de landschapsschilder Hendrikus van de Sande Bakhuyzen. Onder invloed van deze leermeester maakte hij aanvankelijk landschappen moet vee. Daarna ging hij helemaal over op het schilderen van zee- en strandgezichten met vissersboten, havens en waterrijke stadsgezichten.
Rechtsonder een bruin vlekje. Zie foto's.
Binnen Nederland € 13,00

Johannes Mock (1800-1884)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Noudje
Lid sinds 2017
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
14.5 cm
12 cm
11.5 cm
8.5 cm