Jeroen Hermkens - Stadsgezicht op Elba

Jeroen Hermkens - Stadsgezicht op Elba kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Hermkens - Stadsgezicht op Elba kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Stadsgezicht op Elba kopen? Bied vanaf 100!
  • Jeroen Hermkens (1960)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2005
Techniek Litho
Drager Papier
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 51 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Jeroen Hermkens

Elba
Litho
Ingelijst: 73 cm x 58 cm
Afmeting Litho: 39 cm x 51 cm
2005
Oplage 60 dit is nummer 23
4000 gram
Prachtig ingelijst
(museale kwaliteit)

Zijn opleiding volgde hij aan de Hogeschool_voor_de_Kunsten_Utrecht en het Atelier_lithografique_Champfleury in Parijs. Zijn litho's en schilderijen zijn krachtig en expressief; de inspiratie haalt hij in Nederland maar ook in het buitenland. Hij exposeerde al in buitenlandse musea en 2002 werd een documentaire over hem gemaakt.
In 1996 ontving hij de Allianz Nederland Grafiekprijs voor zijn grafiek. In 2006 werd hij verkozen tot Nederlands Kunstenaar van het jaar0. Jeroen Hermkens is lid van de Utrecht Development Board.
Zijn atelier bevindt zich in een werfkelder aan de Oudegracht in Utrecht.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vianen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00