Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Lourens Alma Tadema - Geliefden
Jaartal | 1954 |
Drager | Board |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.