Eric-Jan Kremer - Red Bull RB 13 #33 2017 - Max Verstappen
Corneille - 1948, 50 jaar Cobra
Hendrik Pieter Groen - Hondenkar 022-HG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
De afgebeelde ets van Jan Sirks is onderdeel van de Rijnmomd Toen collectie. De ets is na verwerving uit de beschadigde lijst en het verzuurde passe-partout genomen en zorgvuldig gereinigd. De ets is vervolgens opgeslagen in zuurvrije doos onder goede climatologische omstandigheden, stof- en insectvrij.
In verband met mijn leeftijd ga ik de verzameling geleidelijk inkrimpen.
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.