Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box

Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!
Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!Jan Peter van Opheusden - Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box kopen? Bied vanaf 700!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Techniek Litho
Drager Geschept Papier
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Queens door Jan Peter van Opheusden (1941), 1992.

Een box met 4 lithos door Jan Peter van Opheusden, vergezeld met een schrijven door internationaal gerenommeerde kunsthandelaar Lambert Monet en kunsthistorica Martina Reininghaus.

De lithos zijn getiteld:
 - Veerle from Brugge
 - Nya Dousika's Woman
 - Vigdis Gunar's Daughter
 - Mercedes El Pilar

Geprint op 270 gram BKF Rives en gesigneerd door de kunstenaar in een oplage van 200 stuks.
Nummer 027.

Afmeting box: 67 x 94.5 cm.
Afmeting zeefdrukken: 62.5 x 90 cm
De box heeft wat verkleuringen, de litho's zijn in absolute nieuwstaat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 37,00
Naar Duitsland € 37,00
Europese Unie € 37,00
Wereldwijd € 120,00

Jan Peter van Opheusden (1941)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Gambino
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (1)
62 cm
90 cm