Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Jaartal | 1877 |
Drager | Paneel |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20.5 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 26 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Dit schilderij door Jan Heppener is in goede staat. Ook de gedecoreerde lijst is netjes en past qua stijl goed bij het schilderij. Het schilderij is decennia in ons bezit geweest. | |