Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- - Verkocht

Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!

Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!Jan Frenken - Groot olieverf op doek "Landschappelijk 3" gesigneerd - SBK Amsterdam €931,- kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan Frenken (1941)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Canvas (Doek)
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Joannes Franciscus Maria Frenken (Vught, 24 juli 1941) is een Nederlandse kunstenaar en leraar.

Leven en werk
Frenken komt uit een kunstenaarsfamilie. Drie van zijn vijf broers oefenden het vak ook uit: Jacques Frenken (1929), Ton Frenken (1930-2004) en Maarten Frenken (1935). Frenken volgde zijn opleiding aan de Sint Joost Academie te Breda en de Jan van Eijck Academie in Maastricht. Om zijn studie te bekostigen reisde Frenken de wereld over om als kok op zeeschepen aan het werk te gaan. Begin jaren zestig vestigde Frenken zich in Amsterdam waar hij thans nog woont en werkt in zijn atelier en waar hij ook doceert in tekenen en schilderen.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Jan Frenken (1941)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4086 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
93 cm
83 cm
90 cm
80 cm