Andre van Schuylenbergh - Yellow (hoort bij Mask)
Andre van Schuylenbergh - Mask (hoort bij Yellow)
Theo van der Horst - Pas op voor het opstapje
Johannes Hilverdink - schip op het strand met figuren - inkttekening
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 11.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
conditie : goed (op bruin papier), zeer ruime marges, verso blank | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||