Holger Bunk - ALPINE VIEW POINT - Verkocht

Holger Bunk - ALPINE VIEW POINT kopen? Bied vanaf 235!

Holger Bunk - ALPINE VIEW POINT kopen? Bied vanaf 235!Holger Bunk - ALPINE VIEW POINT kopen? Bied vanaf 235!Holger Bunk - ALPINE VIEW POINT kopen? Bied vanaf 235!Holger Bunk - ALPINE VIEW POINT kopen? Bied vanaf 235!Holger Bunk - ALPINE VIEW POINT kopen? Bied vanaf 235!
  • Holger Bunk (1954)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1976
Techniek Olieverf
Drager Board
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
ALPINE VIEW POINT is een van Holger Bunk's zeer zeldzame vroege fotorealistische olieverfschilderijen die zijn opgebouwd uit afzonderlijke penseelstreken. De penseelstructuur en de individuele penseelstreken zijn net zo goed zichtbaar als de tonale menging van de kleurmengsels. Het schilderij is gemaakt in 1976 en een vergelijkbaar schilderij, een portretformaat, bevindt zich sinds het begin van de jaren 1980 in een privécollectie in Zwitserland. ALPINE VIEW POINT is geschilderd op een zwaar en zeer stabiel hardboard en verkeert in goede staat. Dit schilderij is nog niet eerder te koop aangeboden, er is geen andere vorige eigenaar.
De schilderij werdt gemaakt op een gebruikt houten plaat.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Holger Bunk (1954)

Duits Duits

Geplaatst door  Mihai_C
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
81 cm
60 cm