SEEN - Bubble - Spraypaint op canvas - Richard Mirando, Godfather of Graffiti
Jan Snoeck - acryl op doek: gazouilles d'un ruisseau - 1994 (nette lijst)
Hugo Tieleman - Mens en Natuur
Jan Elburg - materieschilderij - 1965
Jaartal | 1976 |
Drager | Board |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De schilderij werdt gemaakt op een gebruikt houten plaat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.