Litho in een zeer kleine editie van de Franse Hervé di Rosa (1959). De litho is ingelijst in een eenvoudige houten Barth wissellijst (met gebruikssporen). Het werk komt uit 1984 en is een beetje (niet storend of opvallend) vergeeld in de loop van de jaren. Het werk is inmiddels 40 jaar oud!
Dit is nummer 14/15. Afgebeeld is de familie René. Een soort koppoters. Hij heeft deze figuurtjes gecreëerd. Het zijn mensfiguurtjes zonder armen, met een grote brede mond en één oog. Hij heeft ze ook 3D gemaakt. Hier heb je Mamma René, Pappa René en Baby René. Di Rosa heeft momenteel tot en met 26 augustus een overzichtstentoonstelling in het Centre Pompidou. Titel : "The World Crosser". Sleutelfiguur in de "Figuration Libre" beweging. Samen met Combas, Blanchard en Boisrond. Vergelijkbaar met het werk van Haring, Basquiat en Scharf. Werkte samen met zijn broer Richard di Rosa.
Het werk kan opgehaald worden. Versturen kan, maar dan zonder de lijst en het glas.