Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer.

Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!
Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!Henriette Hubregtse-Lanzing - Boten op een meer. kopen? Bied vanaf 60!
  • Henriette Hubregtse-Lanzing (1879-1959)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Olieverf
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
. Foto s maken deel uit van de beschrijving.

Henriette Rosina Dorothea Lanzing is geboren in Maastricht op 18 juli 1879 en overleden Den Haag op 28 februari 1959. Ze huwde 3 maart 1904 in Haarlem met A. M. Hubregtse.
Ze woonde en werkte (ook onder haar pseudoniem H. Estgerbuh) in Amsterdam en Haarlem rond ca. 1900-1904, Amsterdam tot 1913, Den Haag tot 1914 en vertrok naar Ned. Indië tot ca 1926, Zwitserland tot 1933, Bussum 1933-1949, en woonde daarna in Den Haag. schilderde, tekende en etste portretten, dierenfiguren en bloemen; in Ned. Indië schilderde ze Indische landschappen, figuren enz. Ze was o.m. lid van de ver. v. B.K. Laren-Blaricum
Lijsteen paneel zijn in goede contitie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 100,00