Henk Visch (°1950).
Figuratie/Figuration. Titel/Titre: "In eigen zichtbaarheid verborgen".
Zwart-wit ets op papier, opgehoogd met kleurpotlood/Eau-forte noir-blanc sur papier, rehaussé avec crayon coloré.
Gesigneerd met potlood/Signé avec crayon.
Ex.nr. 8/15.
1980.
Proper blad/Feuille propre.
Blad/Feuille: 66x50cm.
Niet ingekaderd/Non encadré.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer/Expedition assuré par Bpost avec numéro de suivi.
België/Belgique: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE). Possibilité d’enlever à mon domicile (Brasschaat, Anvers, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.