‘Bekijk het maar…
Een verzameling hedendaagse kunst in huis’
Publicatie, met een speciale editie (12 prenten), bij de tentoonstelling met de gelijknamige titel in het Rijksmuseum Twenthe, Enschede in 1985.
In omslagdoos (25 x 25 cm), naast de publicatie, 12 originele prenten vervaardigd door deelnemende kunstenaars in een oplage van 100. Verschillende technieken: litho, kartondruk, ets, lino, fotografie, etc. Alle genummerd 24 / 100.
Kunstenaars:
Cees Andriessen
Jan de Bie
Paul Damsté
Otto Egberts
Wim Izaks
Thijs van Kimmenade
Ruven Levav
Oey Tjeng Sit
Geertjan van Oostende
Hanny Ramaer
Alexander Schabracq
Henk Visch