Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Jaartal | 1941 |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26.5 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Gebruikssporen aanwezig. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.