Harry Balm - Meisje uit Marrakech

Harry Balm - Meisje uit Marrakech kopen? Bied vanaf 50!
Harry Balm - Meisje uit Marrakech kopen? Bied vanaf 50!Harry Balm - Meisje uit Marrakech kopen? Bied vanaf 50!Harry Balm - Meisje uit Marrakech kopen? Bied vanaf 50!Harry Balm - Meisje uit Marrakech kopen? Bied vanaf 50!Harry Balm - Meisje uit Marrakech kopen? Bied vanaf 50!
  • Harry Balm (1940)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Gouache
Drager Papier
Stijl Oriëntaals
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Harry Balm is een Nederlandse kunstenaar, vooral bekend om zijn realistische en gedetailleerde schilderijen en tekeningen. Zijn werk richt zich vaak op landschappen, stadsgezichten en natuurtaferelen. Balm heeft door de jaren heen een reputatie opgebouwd voor zijn nauwkeurige weergave van licht en schaduw, wat zijn werk een levendige en dynamische uitstraling geeft. Zijn stijl kan worden omschreven als klassiek realisme met een eigentijdse twist. Balm exposeert regelmatig in galeries en kunstbeurzen, en zijn werk is geliefd bij verzamelaars en kunstliefhebbers.

**Productbeschrijving:**  Gouache van Harry Balm getiteld meisje uit Marrakrch.

Afmetingen (hxbxd):  38x29/44x34 cm.

De staat:  in goede staat.

Gewicht:

Wordt netjes verpakt verzonden.

Voor verdere informatie zie foto's, zijn een onderdeel van de omschrijving.

Voor verdere vragen, neem contact op.
Het werk verkeerd in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerhugowaard, Nederland
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25