Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd - Verkocht

Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!

Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
  • Han Mes (1936)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Rechtsonder gesigneerd en op de achterzijde getiteld. Het schilderij verkeert in goede conditie en is mooi ingelijst.

Hanny (Han) Mes, beeldend kunstenaar, schilderijen, tekeningen, etsen en litho's. Han Mes werd opgeleid aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam. Zij woont en werkt, met een onderbreking van enige jaren Parijs, in Amsterdam. 'Zij is een zeer oorspronkelijk en eigenzinnig schilderes. Na het succes van haar vroegere, speelse en vaak geestige werk heeft ze de moed gehad om zich in plaats van in het openbaar te herhalen, in stilte verder te werken en haar volstrekt eigen weg te gaan' (Henk Romijn Meijer, 1989).
Zij kreeg driemaal koninklijke subsidie (een aanmoedigingsprijs voor jonge kunstenaars) namelijk in 1958, 1959 en 1960, nadat zij in 1957 een beurs van Maison Descartes had gekregen.
Literatuur:
Twintig tekeningen. Zaandijk 1975.
Henk Romijn Meijer en Sonja Pos: Schilderijen uit de tachtiger jaren, Amsterdam 1989.
In 1967 won Theo Joling onder meer de Beneluxprijs met de film "De wereld van Han Mes'.'

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 35,00