Guy Vandenbranden - Knap werkje

Guy Vandenbranden - Knap werkje kopen? Bied vanaf 50!
Guy Vandenbranden - Knap werkje kopen? Bied vanaf 50!Guy Vandenbranden - Knap werkje kopen? Bied vanaf 50!Guy Vandenbranden - Knap werkje kopen? Bied vanaf 50!Guy Vandenbranden - Knap werkje kopen? Bied vanaf 50!Guy Vandenbranden - Knap werkje kopen? Bied vanaf 50!Guy Vandenbranden - Knap werkje kopen? Bied vanaf 50!
  • Guy Vandenbranden (1926-2014)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2002
Techniek Olieverf
Drager Board
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 53.5 cm (h x b)
Incl. lijst 81.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Guy  vandenbranden werk gemaakt 2002
Hoogte zonder lijst 65.5 cm en de breedte 53.5
Met lijst 81.5cm hoog en breed 69cm
Conditie  zeer goed
Techniek olieverf op board
Gesigneerd ja
Conditie zeer goed
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80