Bloemstilleven, 1968.
Olie op doek.
Gesigneerd en gedateerd 'V. Steenwegen/ 68'.
Gust(aaf) Van Steenwegen
(Antwerpen, 11 februari 1905 – aldaar, 16 april 1986)
Hij was een Vlaams expressionistische kunstschilder en tekenaar.
Hij was lid van de Antwerpse kunstkringen Moderne Kunst en Kunst van Heden en nam deel aan de tentoonstellingen georganiseerd door de Cercle Artistique van Antwerpen. Samen met Jan De Schutter en Jack Godderis stichtte hij Het Vrije Atelier in Antwerpen en gaf er ook les.
Gust Van Steenwegen schilderde landschappen, marines, bloemen en stillevens. Hij beoefende ook de achterglasschildering.
Het “dorpje” uit 1931 is opgenomen in de collectie van het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen (KMSKA).