Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1943 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 22.5 x 14.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In zeer goede staat bewaard gebleven. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||