In opdracht geveild:
Mooi ouder werk van Ger Lataster in zeer kleine oplage van 10. Ingelijst in originele lijst. Kan direct aan de muur, maar even een nieuw vers passepartout geeft dit werk nog meer kracht. Prachtige compositie.
Moderne Compositie
Jaartal: Onbekend
Afmetingen in lijst: b x h = 60cm x 32cm
Afmetingen beeld: b x h = 43cm x 15cm
Gesigneerd: Met inkt (pen): G. Lataster
Ingelijst: Professioneel ingelijst
Oplage: 2/10
In zeer goede staat.
Verzendkosten voor de koper (15 euro), maar glasbreuk op eigen risico. Bij voorkeur ophalen in Amsterdam/Diemen. Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag.