Dit werk van Ger Daniëls is een tekening met veren bewerkt Ger Daniëls heeft naast zijn prachtige etnografische tekeningen die ook in boekvorm zijn uitgegeven ineen aantal talen. en aquarellen van bloemen planten en bomen uit eigen omgeving ook een aantal meer abstracte werken gemaakt.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland