Marie-Madeleine Deckers - z. titel
Eric van Solm - Het valse paradijs
Peter Phillips - Eliminator ----uit 1975
Franciscus Leonardus Corsius - Stratumseind - Eindhoven
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Karton |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Op zichzelf in redelijk goede staat. Ze hebben gebruikssporen, in het bijzonder aan de randen. Het papier is licht verkleurd. De tekeningen zelf zijn nog fris en gaaf. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||||||