Gene Eggen - Geen titel

Gene Eggen - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Gene Eggen - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!Gene Eggen - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Gene Eggen (1921-2000)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1999
Techniek Gouache
Drager Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Passe-partout 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Volledig Abstract Special special.
Gène Eggen (1921-2000) was een Limburgse tekenaar, schilder, monumentaal vormgever, graficus en beeldhouwer. Hij studeerde aan de Rijksacademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Zijn grote leermeester was professor Heinrich Campendonk. Karel Appel, Corneille en Pieter Defesche waren zijn jaargenoten.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25