François Joseph Pfeiffer II - Boer en boerin bij boerderij

François Joseph Pfeiffer II - Boer en boerin bij boerderij kopen? Bied vanaf 35!
François Joseph Pfeiffer II - Boer en boerin bij boerderij kopen? Bied vanaf 35!François Joseph Pfeiffer II - Boer en boerin bij boerderij kopen? Bied vanaf 35!François Joseph Pfeiffer II - Boer en boerin bij boerderij kopen? Bied vanaf 35!François Joseph Pfeiffer II - Boer en boerin bij boerderij kopen? Bied vanaf 35!François Joseph Pfeiffer II - Boer en boerin bij boerderij kopen? Bied vanaf 35!François Joseph Pfeiffer II - Boer en boerin bij boerderij kopen? Bied vanaf 35!
  • François Joseph Pfeiffer II (1778-1835)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 22 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Monogram in de steen rechtsonder.
Beeldmaat 18x23,5 cm. Bladmaat 22x27 cm. Losbladig.
François Joseph Pfeiffer II werd geboren te Luik op 5 oktober 1778 en overleed te Terborg (Gelderland) op 4 augustus 1835.
Leerling van zijn vader.
Verbleef in Rome van 1790-1797 en Amsterdam van 1818-1832.
Lithograaf, etser en schilder van landschap, portret, dier en stadsgezicht.
Decorschilder bij de Amsterdamse Stadsschouwburg.
ConditieRedelijk
Gebruikssporen
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00