Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven

Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!
Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Stadhuis Schoonhoven kopen? Bied vanaf 50!
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 59 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige fijn gedetailleerde en handgesigneerde ets van de Nederlandse etser, schilder, tekenaar, penkunstenaar en aquarellist Eugène Rensburg (1872 - 1956) getiteld "Stadhuis Schoonhoven".

Zijn werk omvatte voornamelijk stadsgezichten, portretten en historische genres. Rensburg heeft meer dan 5000 etsen, aquarellen, potlood- en pentekeningen en olieverfschilderijen gemaakt. Hij staat vooral bekend om zijn realistische stadsgezichten en topografische pentekeningen. Zijn liefde voor Rotterdam, waar hij grotendeels woonde, komt duidelijk naar voren in zijn werken die het historische verleden van de stad weergeven. Rotterdam heeft door bombardementen veel van zijn historische gebouwen verloren. Rensburgs werken zijn te zien in verschillende musea en stadsarchieven over de hele wereld.
Afmetingen: 32x20cm - passepartout 59x35cm
ATTENTIE: De ets is over het algemeen in goede staat, enkel onderaan de passepartout zit een vlek ( zie fotodetails)
Het object wordt wereldwijd verzonden via PostNL International service. De verzendkosten zijn inclusief afgiftebewijs (aangetekend) plus een verzekering tegen verlies of schade met een maximaal te verzekeren waarde van 500 euro.

De ets is over het algemeen in goede staat met ouderdomsverschijnselen
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 45,00
Naar België € 15,00