Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68

Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!
Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!Eduardo Terrazas - & Pedro Ramirez Vázquez & Lance Wyman: Ingelijst affiche Olympische Spelen '68 kopen? Bied vanaf 100!
  • Eduardo Terrazas (1936)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1968
Techniek Offset
Onderwerp Sport
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 93 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst 97 x 61 cm (h x b)
  • Een ingelijst affiche van de Olympische Spelen 1968 in Mexico.
    De serie affiches voor deze Olympische Spelen kwam tot stand door de samenwerking van drie kunstenaars: de Mexicaan Pedro Ramirez Vázquez (1919-2013), architect en voorzitter van het organisatiecomité van deze Spelen, en de Mexicaan Eduardo Terrazas (1936) en de Amerikaan Lance Wyman (1937) die ook het logo “Mexico 68” ontwierpen.
     Op het affiche staat een afbeelding van De Azteekse zonnesteen, een laat postklassiek Mexicaans beeldhouwwerk (uit ca. 1510) dat is gehuisvest in het National Anthropology Museum in Mexico-Stad. Het is misschien wel het beroemdste beeldhouwwerk uit Mexico. Het meet 3,6 meter in diameter en 98 centimeter dik en weegt 24.590 kg.
    -Het affiche is ingelijst in een houten lijst zonder glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 97 x 61 x 1½ cm. Beeld, 93 x 57 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: Het papier van het affiche is wat vergeeld door de tand des tijds en heeft vlekjes m.n. aan de randen (zie de foto’s). De houten lijst heeft slijtplekken en is ‘verweerd’. Geen glasplaat.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    (Wij bieden ook een affiche aan van de Olympische Spelen in München uit 1972 aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

    Informatie over ontwerpers:
    -Lance Wyman (1937) : https://en.wikipedia.org/wiki/Lance_Wyman
    - Pedro Ramirez Vázquez (1919-2013).
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Pedro_Ram%C3%ADrez_V%C3%A1zquez
    - Eduardo Terrazas (1936).
    https://eduardoterrazas.com

    -Het ingelijste affiche kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -Het ingelijste affiche kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het ingelijste affiche naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 20,00 euro.

    Vragen? Klik hiervoor op “Vraag de verkoper”
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het papier van het affiche is wat vergeeld door de tand des tijds en heeft vlekjes m.n. aan de randen (zie de foto’s). De houten lijst heeft slijtplekken en is ‘verweerd’. Geen glasplaat.
    Kan zo aan de muur.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Eduardo Terrazas (1936)

Mexicaans Mexicaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3226 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
61 cm
97 cm
57 cm
93 cm