Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31.8 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51.4 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/15 e/a |
Conditie | Goed | ||
geen glasplaat. lijst lichte gebruikssporen, passe-partout niet helemaal smetteloos (wel bijna) | |||
Prijs | Tot 5 kg.