Di Reurhoff-Behrens - Abstract

Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!Di Reurhoff-Behrens - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
  • Di Reurhoff-Behrens (1902-1998)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Paneel
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig olieverfschilderij van Di Reurhoff-Behrens (1902 Rastede DU -1999 Bussum).  Woonde en werkte in Bussum. Schilderde vooral geabstraheerde landschappen, waaronder zeegezichten. Dit werk is abstract te noemen!

Het “zit goed in de verf”. Op sommige plaatsen pasteus, reliëfrijk en bijzonder qua verfhuid. In perfecte staat. Geen craquelé, scheurtjes oid.

Het schilderijtje is lastig te fotograferen door reliëf. De hoofdkleur zou ik blauwgroen noemen. Er zit ook rood in onderlaag. Foto 2 geeft het best de kleur weer.

Het werk is gesigneerd in het klein, maar goed leesbaar rechtsonder; zie foto’s.

Het is geschilderd op paneel van ongeveer 4 mm dik en goed verlijmd op ander paneel, samen 11 mm dik.

Kan uitstekend als pakketje verstuurd worden, maar ophalen in Almere kan ook.
Verf en paneel in zeer goede staat. Kan zo aan de muur.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25