Corneille - Lithografische poster Salon de mai , 1977

Corneille - Lithografische poster Salon de mai , 1977 kopen? Bied vanaf 90!
Corneille - Lithografische poster Salon de mai , 1977 kopen? Bied vanaf 90!Corneille - Lithografische poster Salon de mai , 1977 kopen? Bied vanaf 90!Corneille - Lithografische poster Salon de mai , 1977 kopen? Bied vanaf 90!Corneille - Lithografische poster Salon de mai , 1977 kopen? Bied vanaf 90!Corneille - Lithografische poster Salon de mai , 1977 kopen? Bied vanaf 90!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1977
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 46 cm (h x b)
Originele litho gemaakt door de schilder tijdens zijn leven met Atelier Corneille stempel op de achterkant

Zeldzame poster van de Michel Cassé lithografische pers - Parijs - 1977
Vers papier, goede staat met lichte kreuken in het papier. 70 x 46 cm

Affiche van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik van Nederlandse ouders, stichtend lid van de COBRA-groep met Karel Appel, Asger Jorn, Constant, Christian Dotremont, Alechinsky en Jacques Doucet.

Veilige verzending met UPS verzekering

Corneille werd geïdentificeerd als een belangrijke figuur in de vernieuwing van de abstractie in Noord-Europa. Vanaf 1967 evolueerde hij geleidelijk naar een rijke en kleurrijke Nouvelle Figuration, die aansloot bij de Pop Art-smaak van de jaren 1960 en 1970. Hij stelde tentoon naast Andy Warhol, Arman, César en anderen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bruxelles, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 50,00