Dit item is niet beschikbaar
Giuseppe Armani - gita in carriola
Marinus Schipper - Zeeland omstreeks 1940 - zeer groot gevarieerd stilleven - originele lijst
Guillaume Lo-A-Njoe - Abstracte compositie
Etie van Rees - Prachtige droge naald Ets "de maan over de boomen" - gesigneerd - 1952