Corneille - La Vie verte

Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 53.5 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 64 / 200
Corneille Titel: La Vie verte (het groene leven). Jaartal: 2003 Techniek: Litho Editie: 64/200 Afmeting litho’s: 32,0 x 24,0 cm Afmeting lijst: 53,5 x 43,5 cm Gesigneerd: handgesigneerd Het geheel is zwevend ingelijst in een nieuwe zwarte houten lijst, achter ontspiegeld glas in een zwart passe partout et witte bies. Breedte lijst: 2 cm, hoogte 1,5 cm. In uitstekende staat, kan zo aan de muur. Omschrijving: Betreft één van de 2 litho’s die hoorde bij een luxe uitgevoerde uitgave van het Nederlandstalige oeuvre-boek Corneille door Pierre Restany. Uitgegeven door Édition Cercle d'Art en Uitgeverij Uniepers in 2003. Corneille was een van de oprichters en een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de Cobra beweging. Hij was een zeer productieve kunstenaar en heeft een enorme hoeveelheid schilderijen, beelden en grafiek gemaakt. Corneille schilderde met een grote variëteit van motieven. Opvallend zijn verder de verschillende teken- en schilderwijzen. Hij werd sterk beïnvloed door het werk van Pablo Picasso, Paul Klee en de surrealisten. Hij ontwikkelde zijn eigen krachtige en kleurrijke stijl pas toen Cobra voorbij was.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 27,50
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00