Corneille - EK voetbal 2000 - - Verkocht

Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Sport
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Het werk is ten gelegenheid van het EK in 2000, gehouden in Nederland & België.

Het werk is in zeer goede staat, linksonder genummerd 146/150.

Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

De zeefdruk is ingelijst in passe-partout, achter glas en in een zilveren houten lijst.

Is aangekocht via veilinghuis.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00