Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst

Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 41.7 x 31 cm (h x b)
Incl. lijst 75 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E/A
Corneille´s lithografie "Visages de femmes à l’arc-en-ciel"

"Corneille et la vie" is een verzameling uit 1973 van acht lithografieën en één zeefdruk op kalkpapier, gemaakt door de bekende kunstenaar Corneille, met teksten van Elverio Maurizi. De collectie is uitgegeven door La Nuova Foglio Editrice in Pollenza, Macerata en gedrukt door La Nuova Foglio. De verzameling is uitgebracht in een oplage van 400 exemplaren, waarvan 100 genummerd en gesigneerd zijn.

Eén van de lithografieën in deze collectie is "Visages de femmes à l’arc-en-ciel". Dit kunstwerk is een kleurrijke weergave van vrouwenportretten met een regenboogmotief, wat een typische expressie is van Corneille's interesse in levendige kleuren en vrouwelijke vormen. Deze specifieke litho, die op Fabriano papier van 417 x 310 mm is gedrukt, biedt een unieke blik op Corneille's kunststijl en thematiek. Het is een niet-genummerde en niet-gesigneerde afdruk, en staat nu te koop, wat een bijzondere kans biedt voor verzamelaars en liefhebbers van Corneille's werk.

Elverio Maurizi, de auteur van de tekst in "Corneille et la vie", is een gerespecteerde Italiaanse kunstcriticus en schrijver. Hij heeft nauw samengewerkt met verschillende kunstenaars, waaronder Corneille, en heeft bijgedragen aan de documentatie en interpretatie van hun werk. Maurizi's teksten in deze collectie bieden diepgaande inzichten en context bij de kunstwerken van Corneille, waardoor ze niet alleen visueel maar ook intellectueel verrijken.

Het verkrijgen van de lithografie "Visages de femmes à l’arc-en-ciel", een van de litho´s uit de verzameling "Corneille et la vie", maak het tot een waardevol verzamelobject voor kunstliefhebbers en biedt een unieke gelegenheid om een stukje van Corneille's artistieke wereld te bezitten en te waarderen.

De lithografie "Visages de femmes à l’arc-en-ciel" is opgenomen in de grafische overzichtscatalogus: Corneille: het complete grafische werk 1948 -1975 van Patricia Donkersloot-van Den Berghe. Het is terug te vinden op bladzijde 234. Literatuur: Donkersloot nummer 296. Zie foto.

Het werk is middensonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zwart/zilverkleurige lijst en is voorzien van een zwart passe-partout. Het geheel is in perfecte staat.

(0018)

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00