Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! - Verkocht

Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!Corneille - 1959 Terre africaine - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! kopen? Bied vanaf 699!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1959
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100 gesigneerde exemplaren + enkele E.A. (épreuve d'artiste)

De lithografie "Terre Africaine" van Corneille, gemaakt in 1959, is een origineel kunstwerk dat nauw verbonden is met de CoBrA-beweging, een avant-gardistische kunstbeweging die actief was van 1948 tot 1951. Corneille was een van de medeoprichters van deze beweging, die bekend stond om zijn experimentele en expressieve stijl.

De stijl van "Terre Africaine" weerspiegelt de typische kenmerken van de CoBrA-beweging, zoals de levendige kleuren, spontane vormen en een vrije benadering van compositie en onderwerp. De lithografie toont een abstracte voorstelling met overwegend donkere en rode tinten, wat een gevoel van diepte en textuur creëert.

Hier zijn enkele details over de lithografie:

Titel: "Terre Africaine"
Kunstenaar: Corneille
Jaar: 1959
Techniek: Lithografie
Oplage: 100 gesigneerde exemplaren + enkele E.A. (épreuve d'artiste)
Exemplaar: Nummer 53 van de 100
Afbeeldingsgrootte: 49,7 x 38,7 cm
Papierformaat: 57,0 x 44,0 cm
Referentie: Donkersloot - Van den Berghe, nr. 76
Conditie: Perfect

De lithografie is getiteld, gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar, wat de authenticiteit en waarde van het stuk verhoogt. Dit specifieke exemplaar, nummer 53 van de 100, is in perfecte conditie, wat belangrijk is voor verzamelaars en kunstliefhebbers.

Het werk is een representatief voorbeeld van Corneille's bijdrage aan de CoBrA-beweging en zijn individuele artistieke ontwikkeling na de ontbinding van de groep. Zijn gebruik van kleur en vorm toont een duidelijke invloed van zijn reizen en interesse in niet-westerse culturen, met name Afrika, wat duidelijk naar voren komt in de titel "Terre Africaine".

(0139)
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00