Prachtig etsje van één van de bekende Amsterdamse poortjes door Carel Lodewijk Dake senior. Ets op Van Gelder & Zonen papier, met potlood gesigneerd en ook gesigneerd in de plaat, te dateren eind 19e eeuw. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 39cm x 28cm (blad), 16cm x 13cm (beeld)
----------------------------------------------------------- C.L. Dake maakte een serie van 15 etsen van bekende Amsterdamse poortjes, dit is één poortje uit die serie.
Het poortje dat toegang verschafte tot het Zuiderkerkhof is ontworpen door Hendrick de Keyser rond 1610.
Bij aankoop kan een kunstwerk altijd, maar wel op afspraak, worden opgehaald in Diemen (vlakbij Amsterdam, paar minuten vanaf de ringweg A10). De termijn voor ophalen is zeer ruim; u kunt het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan (omgeving) Amsterdam voor andere zaken. In dat geval bespaart u, vanzelfsprekend, eventuele verzendkosten.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00