Dit item is niet beschikbaar
Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single