Herman van der Hoff - Muze no. 1
Herman van der Hoff - Muze no. 4
Jaap Kruijff - Uit de serie Gilgamesj Epos
Meinte Walta - Paard met veulen - dierenfiguren, voor Tichelaar, Makum op tegel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
In zijkanten blad zitten rimpels. (Detailfoto’s) | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter