Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Een spontane schets op dun papier, door toepassing van de gewassen inkt techniek niet helemaal vlak (zie foto's). | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||